Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský výlet 4. ročník Bratislava.
Dňa 9.6. sme navštívili naše hlavné mesto Bratislavu. Cestovali sme skoro ráno vlakom z Liptovského Mikuláša. V Bratislave sme navštívili veľa zaujímavých miest. Videli sme hrad Devín, Bratislavský hrad, Bibianu, Hviezdoslavovo námestie , vozili sme sa Prešporáčikom po Starom meste, spoznali sme Čumila... Výlet sa nám vydaril a všetci sme sa večer vrátili šťastne domov plní zážitkov a krásnych dojmov a spomienok na Bratislavu.