• Začiatok školského roka 2023/2024

• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/24 sa uskutoční dňa 4. septembra 2023 ( pondelok) o 8,00 hodine na školskom dvore. Po krátkom príhovore pani riaditeľky a hostí sa na chvíľu premiestnite do tried, kde sa dozviete potrebné informácie. Predpokladaný odchod žiakov domov je o 9,00 hodine.

Školský klub a školská jedáleň nie sú v tento deň pre žiakov základnej školy v prevádzke.

• Začiatok školského roka v materskej škole

• ČO  POTREBUJE  VAŠE  DIEŤA  PRI  NÁSTUPE  DO  MATERSKEJ  ŠKOLY !

Doklady:

• Splnomocnenie o preberaní dieťaťa – vyplniť ak dieťa bude preberať niekto iný ako zákonný zástupca (tlačivo je dostupné na edupage školy)
            • Vyhlásenie o bezinfekčnosti dieťaťa (tlačivo je dostupné na edupage školy)

Osobné potreby:

1.  Prezuvky s uzavretou pätou

2.  Pyžamo – podpísané

3.  Náhradné pančušky, nohavičky, tričko (hlavne menšie deti)

4.  Náhradné oblečenie na prezlečenie, ktoré je pohodlné a neobmedzuje deti v pohybe

5.  Malý vlastný uterák na utieranie rúk – podpísaný, ktorý vždy na konci týždňa bude treba oprať

6.  Vhodnú obuv – pevnú, ktorú môže mať dieťa do záhrady, do piesku. Nedávajte deťom kopačky! (ak je  mokro, môžu mať v skrinke gumáky a pláštenku)

7.  Deti z druhej triedy (Lienky) vhodné oblečenie a obuv na cvičenie v telocvični

8.  Hygienické  vreckovky – 2 balenia vyťahovacích papierových vreckoviek

9.  Deti z prvej triedy (Včielky) – 1 balenie vlhčených utierok

Všetky veci dieťaťu zrozumiteľne označte, podpíšte menom a priezviskom, aby nedošlo k zámene a učte deti, aby si poznali svoje veci!

UPOZORNENIE!

Žiadame rodičov, aby nevstupovali do tried obutí !

Kolektív materskej školy